Wróżby z dłoni

0

Jeśli cofniemy się na odpowiednią odległość pamięcią w czasie dość szybko przypomnimy sobie, z czym kojarzyły nam się wróżby w czasach, gdy byliśmy jeszcze małymi dziećmi. Chyba każdy z nas ma teraz przed oczami obraz starszej kobiety ubranej w cygańskie stroje, która przyszłość dla danej osoby przepowiadała z otwartej dłoni. Wtedy wydawało nam się to niesamowicie nieprawdopodobne. Dzisiaj mogę Was poinformować, że wróżenie z dłoni to jedna z najpopularniejszych technik wróżbiarskich, która praktycznie zawsze się sprawdza.

Jak widać na pierwszy rzut oka każdy z nas jest inny i posiada przypisany tylko do niego zestaw niepowtarzalnych cech, które odróżniają daną osobę od miliona innych. Przecież nawet para bliźniaków, na pierwszy rzut oka identycznych, posiada cechy odróżniające ich od siebie. Oprócz kodu DNA czy rogówki oka są to także odciski palców oraz wzory utworzone z linii papilarnych na wewnętrznej stronie dłoni. I to właśnie za ich sprawą wróżka jest w stanie przepowiedzieć przyszłość danej osoby.

Co mają na celu wróżby z dłoni? Przede wszystkim chodzi o dokładne i precyzyjne określenie naszego losu, gdyż ten, zgodnie z teoriami wróżbitów, jest określony z góry, a my, w gruncie rzeczy, nie jesteśmy w stanie zrobić tak naprawdę niczego, co mogłoby wpłynąć na zmianę naszego przeznaczenia. Zadaniem wróżki jest więc w tym miejscu odkrycie przyszłości danej osoby.

Dłonie są w stanie powiedzieć nam to, jak długo będziemy żyć, jaki jest i będzie nasz stan zdrowia, ale także są w stanie poinformować nam o naszym życiu miłosnym oraz zawodowym. To istna skarbnica wiedzy, która może się przed Tobą otworzyć, jeśli tylko skontaktujesz się z osobą, która potrafi wróżyć z dłoni.

Autorką wpisu jest wróżka Hortensja.

Specjalizuje się w odczytywaniu przyszłości z kart tarota i runach, jednak największą wiarę pokłada w numerologii.

Jeśli chciałbyś, aby także i Tobie przepowiedziała przyszłość, skontaktuj się z nią.